Witam!
Dzisiaj mam dla Was kilka digi stempelków na walentynki. Trzy sa po angielsku a dwa po polsku.
Mam nadzieję że komuś przypadną do gustu i się przydadzą. Do 14 lutego może powstanie jeszcze kilka digi, którymi z chęcią się z Wami podziele.
Pozdrawiam
Wikucha
Komentarze
Ślę ciepłe pozdrowienia z uśmiechem serca i nutką zimowego słoneczka.Pięknych chwil życzę!
*
Peninia ♥
http://peniniaart.blogspot.com